Jdi na obsah Jdi na menu
 

CIT-Skupinová intuitivní terapie

                                                              

Když se střetne srdce s hlavou, vítězem se stává srdce.

Při jakémkoliv problému je na místě si položit otázku: Jaký problém srdce je zdrojem této situace a jak ho mohu vyléčit. Mnoho lidí říká, že tomu a tomu odpustili, že chápou, že je třeba se přestat vztekat a zlobit, ale pokud se to nestane na úrovni srdce, jako by se to nestalo. 

Pokud nevyřešíme záležitosti srdce, můžeme sice potlačit určité symptomy, ale nedosáhneme trvalého vyléčení dané věci, protože jsme nenašli zdroj. Podvědomá mysl je více než milionkrát mocnější než síla vůle. Problémy srdce jsou problémy duše.

Jste tím, kým jste ve svém srdci. Čemu věříte ve svém srdci, tomu věříte doopravdy. Co je ve vašem srdci, určuje, v jaké situaci jste. Co je ve vašem srdci, určuje, jak jednáte. Srdce je naprogramováno k ochraně. Co je ve vašem srdci, to určuje vaše priority.

1. Jakmile vyléčíte vzpomínky, vyléčíte stres.

2. Jakmile vyléčíte stres, vyléčíte své problémy.

Dr. Alex Loyd a Dr. Ben Johnson

Pokud se dlouhodobě zaobíráte stále stejným problémem, je pro vás skupinová intuitivní terapie to pravé.

Při skupinové práci tří či více terapeutů najednou odhalíme hlavní příčiny problému klienta. Může se jednat o traumata prožitá v dětství nebo i dříve, dokonce i přenesená z minulých životů. 

Využitím intuitivních pohledů více terapeutů, kteří se vzájemně doplňují, dochází k rychlému a konečnému odblokování traumatu klienta během jedné terapie a často již není potřeba dalších terapií k danému tématu.

S naší pomocí si vyřešíte především problémy z oblastí zdraví, financí, vztahů k sobě i ostatním a problémů, o kterých víte, ale možná ani nevíte.

Při skupinových intuitivních terapiích se používá konstelačních náhledů, které jsou vhodným způsobem propojené s technikou slova. Jelikož náš život je ovlivňován našimi programy v mozku, při této kombinaci lze programy, které nám již nevyhovují a ztěžují náš život, lehce najít a jednoduchou technikou přepracovat. Využíváme našich znalostí s rodinnými konstelacemi, kdy je důležitým faktorem rodinný systém, i s konstelacemi traumatu, díky kterým se efektivním způsobem dojde k jádru problému. Při napojení terapeutů na klienta s pomocí neurolingvistického programování lze klientovi pomoci žít šťastný a spokojený život.

 

Děkuji za spolupráci s Alicí, Ditou, Janou a Veronikou, díky kterým vznikla společná: CITerapie  


Pozvánka na víkend s CITerapiemi

 

Teťana Brixová
K duchovní cestě mně přivedly moje zdravotní problémy se zády a žaludkem. Dlouho jsem nemohla otěhotnět. Začala jsem vykládat karty, pracovat s kyvadlem a zajímat se o léčitelství. Časem jsem procházela terapiemi Cesta, terapiemi metodou RUŠ, intuitivními terapiemi a skupinovými terapiemi. Nejprve jako klientka, později jako terapeutka. Mohu říct, že mám desetiletou dceru a zdravotní problémy už nemám. Můj život se začal měnit k lepšímu.


Děkuji vám všem, které jsem na své cestě potkala, potkávám a potkávat budu. Děkuji, že jste mě obohatili a obdarovali.

Chci se podělit o to, co obohatilo můj život a díky čemu jsem našla svoji cestu, k otevření srdce.Alice Hrbková
Původním povoláním jsem učitelka a učím na částečný úvazek angličtinu děti na 1.stupni.


První setkání na mé duchovní cestě bylo před 15 lety s ezoterikou. Studovala jsem astrologii, vykládala karty, pracovala technikou Indiánského draka podle Jiřího Sehnala.

Následovaly semináře Reiki I, II u Mirka Čapka, Radikální odpuštění u Simony Wenger, Ruce světla u Darji Havelkové, Cesta u Brandon Bays, metoda RUŠ u Karla Nejedlého, Hlubinná abreaktivní psychoterapie u Andreje Dragomireckého. V mnohém mě obohatily Terapie srdcem Veroniky Matějkové a Táňi Viškové a postupně přivedly k intuitivní terapii, ve které se prolínají mé nasbírané zkušenosti z těchto seminářů.

V současné době vnímám stále větší naléhavost žít v lásce se sebou i s ostatními. Cítím, že mým posláním je přinášet lásku vám všem.Jana Mašková
Pracuji jako masérka, přes reflexní terapie a psychosomatiku jsem se dostala až k práci s energií. Mám kurz psychotroniky a kineziologie. Pracuji s rodinnými konstelacemi, které jsem studovala u Stanislava Brázdy.
Dita Bradová
Před několika lety jsem vážně onemocněla a nechtěla se smířit s ortelem lékařů, že je má nemoc nevyléčitelná. Začala jsem na sobě pracovat a hledat alternativní způsoby léčby, mezi něž patřila práce s energií, metoda RUŠ, Cesta od Brandon Bays, Autopatie a velkou inspirací byla Terapie srdcem Veroniky Matějkové a Táňi Viškové, která mne přivedla k práci se skupinovou intuitivní terapií CIT. Jak již bylo napsáno v úvodu, intuitivní terapie řeší i zdravotní problémy a já mohu vlastním příkladem potvrdit, že je má nemoc na ústupu a věřím v její úplné vyléčení.Veronika Horká
Již před 20 lety jsem se začala zajímat o hypnoterapie, které mě přivedly k práci s energiemi, absolvování kurzů zaměřených na vnímání energie a k zasvěcení do 3. stupně Usui Reiki.


Největším přínosem se pro mě staly terapie metodou RUŠ, jež jsem absolvovala u Karla Nejedlého, a systemické rodinné konstelace, které jsem studovala v rámci certifikovaného konstelačního výcviku v SiT Systému u Tomáše Půlpána. Zde jsem pochopila nutnost práce s traumatem a soustředila se na konstelace traumatu, kde společně s metodou NLP (neuro-lingvistického programování), prvky metody RUŠ a využitím vnímání energetického pole člověka dochází k úžasným pozitivním změnám v životech lidí.

V současné době se věnuji jak skupinovým, tak i individuálním terapiím.